Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Srebrne obrączki grawerowane 2018

Męskie i damskie obrączki z wygrawerowanym imieniem

Grawerowanie biżuterii to bardzo popularny zabieg. W taki sposób można na niej umieścić dowolny cytat, datę oraz imię ukochanej osoby. Są to najpopularniejsze formy graweru a pomysłów jest znacznie więcej. Zabieg taki ma na celu oznaczenie osobistej biżuterii poprzez umieszczenie na niej daty ślubu, zaręczyn, poznania się, rocznicy. Stanowi to swego rodzaju wyróżnik, ślad stanowiący pamiątkę wspólnie przeżytych chwil itd.

Szczególnie grawerowanie imion stało się popularne. Na ślubnych obrączkach są one najczęściej umieszczanym grawerunkiem, ale nie tylko przy tej okazji, można zakupić biżuterię oznaczoną imieniem ukochanej osoby. Każda inna sposobność jest dobra a rodzaj materiału, z jakiego wykonana jest biżuteria nie odgrywa tutaj szczególnej roli. Zwykle grawer wykonywany jest bezpłatnie w ramach dokonanego zakupu lub za niewielką dodatkową opłatą, więc wydatek w tym przypadku nie jest duży, nawet, jeśli grawerunek dotyczy elementów srebrnych.

Obrączki gładkie i tytanowo- srebrne są odpowiednim materiałem, żeby wykonać grawer. Ażurowe mogą sprawić pewną trudność, ale wiele zależy od ich wzoru. Okolicznościowy napis, jaki pojawia się na biżuterii powinien być dopasowany do sytuacji, czasami jest to krótki cytat, ale zdecydowanie najczęściej decydują się pary na umieszczenie wewnątrz obrączek imion swych partnerów. To wyraz szacunku, miłości i oddania, szczególnie, jeśli mają to być obrączki przygotowane z myślą o ślubie.

Zwykle grawerunek zdobiący, jest oznaczany po wewnętrznej stronie obrączki, aby nie ulegał zbyt szybkiemu ścieraniu się. Jednak spotkać można również grawer na stronie zewnętrznej. Jest on nie mniej elegancki a na pewno przykuwa uwagę spoglądających nań osób jak też imię ukochanego czy ukochanej. W ten sposób można oznajmić światu jak ma na imię przedmiot naszych westchnień. Co do samego sposobu wygrawerowania imienia, może to być wykonane w formie zgodnej z życzeniem kupującego. Chodzi o kształt i wielkość liter.

Zwykle w ramach usługi jubilerskiej można wybrać rodzaj czcionki, jaką zostaną wyryte imiona oraz sposób, w jaki zostanie to zrobione. Z kolei częstą praktyką jest grawerowanie biżuterii przy pomocy jednego ogólnego stylu czcionki i taki zwykle bywa „gratis”. Użycie nietypowych czcionek może być dodatkowo płatne niezależnie od tego czy grawer jest wewnątrz czy na wierzchniej stronie obrączki.