Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Pierścionki z cyrkoniami 2018

Srebrne pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonia jest bezbarwnym kamieniem ozdobnym, nieposiadającym odpowiednika w naturze. Jego skład to tlenek itru i cyrkonu bądź też tlenek wapnia i cyrkonu. W postaci oszlifowanej do złudzenia przypomina diament. Jest powszechnie wykorzystywany w jubilerstwie, jako ozdobny dodatek pasujący właściwie do każdego wyrobu biżuteryjnego, jaki znajduje się dzisiaj w ofercie.

Niewątpliwie największym zainteresowaniem cieszą się pierścionki z cyrkoniami. Prezentują się bardzo kusząco, przyciągają kobiece spojrzenia połyskującymi kolorowymi oczkami i ciekawą formą. Pomysłowości projektantom biżuterii nie można odmówić. Srebrne pierścionki mają postać różnorakich motywów w tym roślinnych i kwiatowych. Wiele z nich ma postać delikatną wręcz filigranową, ale znaleźć można także szerokie obrączki srebrne bogato wysadzane cyrkoniami. Ze srebrnymi wyrobami dobrze prezentują się w zasadzie wszystkie barwy cyrkonii: błękitne, fioletowe, amarantowe, czerwone, zielone, granatowe, co w przypadku złota nie jest już tak oczywiste.

Dla kobiet i dziewcząt lubujących się w delikatnych i prostych fasonach odpowiednimi będą niezbyt masywne pierścionki z jednym oczkiem- cyrkonią owalną lub też prostokątną. Niezwykle kuszące są te z białymi cyrkoniami umieszczonymi na ciemnym oksydowanym srebrze. Całość daje efekt antycznego wyglądu a białe oczka świetnie prezentują się na przyciemnionym srebrze. Podobnie wykonuje się obrączki z bursztynem i kamieniami, stylizowane na staromodne, poprzez oksydację srebra.

Srebro przyodziane w cyrkonie dobrze prezentuje się na każdej damskiej dłoni. Bogaty wybór i niskie ceny pierścionków ze srebra sprawiają, że każda przedstawicielka płci pięknej może sobie na nie pozwolić. Pośród ofert znajduje się niezliczona ilość pierścieni i obrączek z dwoma lub więcej rzędami cyrkonii, ułożonymi w jeden atrakcyjny wzór łącząc w jednym modelu różne barwy oczek oraz nierzadko dodatkowy ażurowy motyw wykonany w srebrze.

Taka biżuteria stanowi doskonały prezent dla dziewczyny, żony bądź narzeczonej praktycznie na każdą okazję. On-line jak i w tradycyjnie działających sklepach znaleźć można coś na każdy gust. Pośród srebrnych wyrobów jubilerskich na damski palec znajdują się klasyczne elementy jak też bardziej okazałe. Ponadto wiele wzorów ma zaskakującą i nietypową postać, co dodatkowo może wzbudzać zainteresowanie i chęć posiadania nietuzinkowego pierścionka.