Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Eleganckie obrączki ze srebra 2018

Obrączki ażurowe, gładkie, tytanowo-srebrne

Obrączka to coraz częściej wybierany przez kobiety i mężczyzn element biżuterii. Panowie bardziej odważnie zaczynają nosić wszelką biżuterię, nie tylko ślubną, toteż ich wybranki serca mogą pomyśleć o prezencie na dzień zakochanych w postaci walentynkowych obrączek. Jest to oryginalny pomysł a zarazem upamiętniający związek dwojga osób.

Obrączki mają to do siebie, że są zwykle nieco szersze niż pierścionki i mogą mieć formę gładką, jaka przypada do gustu osobom, nieprzepadającym za dodatkowymi zdobieniami w postaci kamieni szlachetnych czy cyrkonii. Niedekorowana kryształkami lub grawerem obrączka na palcu to kwintesencja dobrego gustu. Surowa forma srebra, które może być dodatkowo rodowane, co przedłuży jego trwałość, to klasyczna postać biżuterii. Minimalizm i tradycyjna postać obrączki stanowi w tym wypadku o prostocie jednakże niepozbawionej gustu.

Z wszelkiego rodzaju kolorowymi i bogato zdobionymi dodatkami biżuteryjnymi jest problem w kwestii dopasowania do ubioru a także urody kobiecej, nie zawsze to, co się podoba na wystawce u jubilera okazuje się dobrze dobranym, lądując na palcu konkretnej osoby. Jeśli zatem chcemy nosić, na co dzień jak też wyjątkowe okazje obrączki srebrne na pewno te gładkie będą najbardziej optymalnym i funkcjonalnym wyborem. Jest to dobra propozycja przede wszystkim dla mężczyzn, ale i wiele kobiet doskonale czuje się z tego rodzaju minimalistycznymi ozdobami na palcu.

Jeśli natomiast przedmiotem zainteresowania głównie damskiego jest nieco bardziej urozmaicona oferta jubilerska, to warto zwrócić uwagę na srebrne obrączki ażurowe. Każda z nich jest inna, ciekawa, o niepowtarzalnym wzorze. Tego rodzaju biżuteria jest niezwykle kobieca a niektóre egzemplarze wręcz dziewczęce. Będą pasować do delikatnego i zwiewnego stroju latem czy wiosną. Motywy najczęściej wykorzystywane przy projektowaniu ażurowej biżuterii na palec to kwiaty, delikatnie wyżłobione listki, ale równie częste są liczne orientalne wzory.

Wybór obrączki do noszenia, na co dzień jak też tej ślubnej podyktowany jest indywidualnym gustem jak też jakością materiału. Ostatnimi czasy sporo uznania zdobywa biżuteria tytanowa bądź tytanowo- srebrna. Obrączki z tytanu to biżuteria bardzo wytrzymała, długo zachowująca swój doskonały wygląd a na dodatek ma interesującą barwę.